Форум Kazakh.ru - Тема «Тұрмыс құрғым келеді» http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=109685 ru -109685-2503093 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=109685#2503093 Ответил Lauraibragimovalaura696@gmail.com Tue, 28 Dec 2021 20:48:13 +0300 -109685-2500848 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=109685#2500848 Ответил Куанышkuanysh.duisen@bk.ru Tue, 30 Nov 2021 15:45:03 +0300 Алматыдан боламын.ажыраскан кыз болсада болады.жаны коркем иманды болса болды.почтага жазыныз]]> -109685-2498021 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=109685#2498021 Ответил Тимур Thu, 21 Oct 2021 18:46:46 +0300 -109685-2496687 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=109685#2496687 Ответил Бек. Сарыагашtatibekov.bekzat@gmail.com Fri, 1 Oct 2021 10:16:29 +0300 -109685-2494603 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=109685#2494603 Ответил МанатMadi_96_emk@mail.ru Sun, 29 Aug 2021 19:39:36 +0300 Жаксы адал
Жасым 25те бойым 180]]>
-109685-2491922 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=109685#2491922 Ответил Отбасы құру Sun, 18 Jul 2021 13:10:18 +0300 -109685-2491651 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=109685#2491651 Ответил Сағындықsagathamzauly@gmail.com Tue, 13 Jul 2021 18:42:53 +0300 Баласы жоқ,әдемі , кыз келіншектер болса хабарласыныздар,]]> -109685-2489647 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=109685#2489647 Ответил Алматы қаласыmuti02141908gmail.com Mon, 14 Jun 2021 04:53:46 +0300 -109685-2489420 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=109685#2489420 Ответил Мухамедmuhanasan03@gmail.com Thu, 10 Jun 2021 16:57:48 +0300 -109685-2489310 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=109685#2489310 Ответил Абзал Tue, 8 Jun 2021 16:48:57 +0300 -109685-2488548 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=109685#2488548 Ответил ДарханSaulet.armiya@bk.ru Fri, 28 May 2021 10:48:02 +0300 Озым жасым 30 да ишпеимын шекпеимын уйым бар машинамба жумысым бар
Тек жаксы кыз жар болатын болса даиынмын алуга]]>
-109685-2488503 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=109685#2488503 Ответил Нұрсұлтан Thu, 27 May 2021 21:42:47 +0300 -109685-2488350 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=109685#2488350 Ответил Dosmurat_1976.76@mail.ru Tue, 25 May 2021 14:54:35 +0300 Озим 45 теги карапайым еркекпин, уй жай, жумыс бар, кала тубинде турамын, жаман адеттерден аулакпын, иманды да сымбатты келиншектер, почтага хабарласыныздар.]]> -109685-2488117 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=109685#2488117 Ответил Erdosalmatynskykazak@gmail.com Sat, 22 May 2021 20:18:15 +0300 -109685-2487962 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=109685#2487962 Ответил элмира га. Thu, 20 May 2021 18:39:10 +0300 -109685-2487882 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=109685#2487882 Ответил Жазира Wed, 19 May 2021 13:06:41 +0300 Бұл форумда жүргеніме біршама уақыт өтті. Таныстықтар болмады емес болды. Иә, әр түрлі адамдар кездесті. Көпшілік адам неге екенін менің жазған талаптарымды оқымайды екен. Алматы маңы десем, анау Атырауданда жазғандар болды. Ажыраспаған, үйленбеген адамдар болса десем, АЖЫРАСҚАНДАР да, жас мөлшерін бәрін нақты жазып қойсамда осындай жәйттер болғаны бар.
Енді тағы да бір танысу мақсатында жазып көрсем деп отырмын. ӨТІНІШ, маған хабарласпай тұрып, не жазғанымды оқысаңыздар екен.
Мен Алматы қаласында тұрамын, 21 ші жыл болды. Тұрақты жұмысым бар, жоғары білімді, саналы, ақылды, қарапайым қыздардың бірімін. Бұрын тұрмыста болған емеспін!
МЕН ЖАС МӨЛШЕРІ 38-43 АРАСЫНДАҒЫ, БҰРЫН ҮЙЛЕНБЕГЕН, АЖЫРАСПАҒАН, АЛМАТЫ ҚАЛАСЫ НЕМЕСЕ МАҢЫНДА ТҰРАТЫН ЖІГІТТЕРМЕН ТАНЫССАМ ДЕЙМІН. АЖЫРАСҚАН АДАМДАР, НЕ БАСҚА ЖАҚТАН БОСҚА УАҚЫТ АЛЫП ХАБАРЛАСПАЙ АҚ ҚОЙСАҢЫЗДАР.]]>
-109685-2486795 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=109685#2486795 Ответил Бауыржанbaurjan_31@mail.ru Sun, 2 May 2021 20:48:49 +0300 -109685-2486729 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=109685#2486729 Ответил Marisoul05.05@mail.ru Sat, 1 May 2021 20:41:44 +0300 -109685-2486677 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=109685#2486677 Ответил Бактяр Sat, 1 May 2021 10:44:27 +0300 -109685-2486006 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=109685#2486006 Ответил Ақерке Thu, 22 Apr 2021 01:38:34 +0300 abdibekakerke126@gmail.com]]> -109685-2485848 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=109685#2485848 Ответил Жетыруzhetyru.astana@bk.ru Tue, 20 Apr 2021 14:20:07 +0300 -109685-2485528 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=109685#2485528 Ответил Ертысбек Fri, 16 Apr 2021 07:37:49 +0300 -109685-2484427 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=109685#2484427 Ответил Даниярdanyar.ak@yandex.ru Wed, 31 Mar 2021 12:05:31 +0300 -109685-2484238 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=109685#2484238 Ответил АЭльмираға7771614225 Mon, 29 Mar 2021 13:10:12 +0300 -109685-2484234 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=109685#2484234 Ответил АрманKyrmangazi@gimail.com Mon, 29 Mar 2021 12:43:53 +0300 -109685-2484060 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=109685#2484060 Ответил ЭльмираЖаксы Азамат издеймин Sat, 27 Mar 2021 04:06:58 +0300 -109685-2482936 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=109685#2482936 Ответил Айданаsovet_aidana@mail.ru Sat, 13 Mar 2021 18:52:15 +0300 -109685-2481970 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=109685#2481970 Ответил Галымжанkereit78@yandex.ru Sun, 28 Feb 2021 18:28:11 +0300 -109685-2481393 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=109685#2481393 Ответил Не женатVydvhfhhh Mon, 22 Feb 2021 17:20:51 +0300 -109685-2481313 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=109685#2481313 Ответил Досжан Sun, 21 Feb 2021 18:55:34 +0300 -109685-2481273 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=109685#2481273 Ответил EрұланErbala1976@mail.ru Sun, 21 Feb 2021 10:41:19 +0300 -109685-2481264 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=109685#2481264 Ответил Мухамедmuhanasan03@gmail.com Sun, 21 Feb 2021 09:20:44 +0300 -109685-2480790 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=109685#2480790 Ответил Сері жігітserzhan.erikov@gmail.com Mon, 15 Feb 2021 09:16:10 +0300 -109685-2480397 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=109685#2480397 Ответил Акылбекakylbajkazax@gmail.com Wed, 10 Feb 2021 07:11:26 +0300 -109685-2480396 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=109685#2480396 Ответил Акылбекakylbajkazax@gmail.com Wed, 10 Feb 2021 07:09:59 +0300 -109685-2480377 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=109685#2480377 Ответил КуанKuan_93_3mkr@mail.tu Tue, 9 Feb 2021 19:03:11 +0300 -109685-2480283 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=109685#2480283 Ответил МакеKKA_@mail.ru Mon, 8 Feb 2021 17:13:23 +0300 -109685-2478846 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=109685#2478846 Ответил Ерболат Wed, 20 Jan 2021 20:09:53 +0300 -109685-2473558 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=109685#2473558 Ответил ҚанатAscoasco226@gmail.com Sat, 28 Nov 2020 12:31:09 +0300 -109685-2473376 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=109685#2473376 Ответил Қайсарtadihengmail@. com Thu, 26 Nov 2020 18:56:42 +0300