Форум Kazakh.ru - Тема «Жасы 40-тан асқан ер, әйел адамдар, дос болуға шақырамын.» http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=96839 ru -96839-2501284 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=96839#2501284 Ответил Хуантханkhuantkhan.arday@mail.ru Mon, 6 Dec 2021 04:45:31 +0300 -96839-2500844 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=96839#2500844 Ответил Жер жәннәті Жуалы Tue, 30 Nov 2021 15:33:58 +0300 -96839-2500097 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=96839#2500097 Ответил Жандосgigapixel888@mail.ru Fri, 19 Nov 2021 07:11:08 +0300 -96839-2500040 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=96839#2500040 Ответил Жер жәннәті Жуалы Wed, 17 Nov 2021 13:27:06 +0300 -96839-2498173 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=96839#2498173 Ответил Жұлдызбек Sat, 23 Oct 2021 17:44:41 +0300 -96839-2497804 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=96839#2497804 Ответил Жер жәннәті Жуалыға Tue, 19 Oct 2021 00:29:18 +0300 -96839-2497590 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=96839#2497590 Ответил Жер жәннәті Жуалы Fri, 15 Oct 2021 14:38:53 +0300 -96839-2496445 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=96839#2496445 Ответил Жұлдызбек Sun, 26 Sep 2021 18:59:48 +0300 -96839-2495284 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=96839#2495284 Ответил 56 жастагыЕр адам Thu, 9 Sep 2021 13:21:38 +0300 -96839-2494965 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=96839#2494965 Ответил Айдосakzhol_best@mail.ru Fri, 3 Sep 2021 13:56:59 +0300 -96839-2494922 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=96839#2494922 Ответил Қаракөзkarakozkabieva@mail.ru Thu, 2 Sep 2021 15:44:11 +0300 əдеттері жоқ ер азаматпен танысып отбасылы болсам.]]> -96839-2491779 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=96839#2491779 Ответил Jandosjandosabdrazakov@mail.ru Fri, 16 Jul 2021 11:01:43 +0300 -96839-2491623 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=96839#2491623 Ответил Жаннатқа бipге кipeйiкabd.nur.14.@bk.ru Tue, 13 Jul 2021 09:07:06 +0300 -96839-2491622 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=96839#2491622 Ответил Жаннатқа бipге кipeйiкӨзiм жазамын Tue, 13 Jul 2021 08:52:45 +0300 -96839-2489781 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=96839#2489781 Ответил ШолпанғаBaidaulet Tue, 15 Jun 2021 13:21:37 +0300 -96839-2489662 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=96839#2489662 Ответил Тимурjohnny.maligan@mail.ru Mon, 14 Jun 2021 08:15:54 +0300 -96839-2489419 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=96839#2489419 Ответил Sholpan ғаbaieke05@gmail.com Thu, 10 Jun 2021 16:57:37 +0300 Танысып көрейік.]]> -96839-2489224 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=96839#2489224 Ответил Ereke007.ereke@inbox.ru Mon, 7 Jun 2021 14:48:05 +0300 -96839-2489220 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=96839#2489220 Ответил Sholpan Mon, 7 Jun 2021 14:39:48 +0300 -96839-2488872 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=96839#2488872 Ответил Ерболатzhetyru.astana@bk.ru Thu, 3 Jun 2021 07:17:07 +0300 -96839-2488784 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=96839#2488784 Ответил СаматBaidaulet Tue, 1 Jun 2021 20:48:39 +0300 -96839-2488779 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=96839#2488779 Ответил Асель Алматы Tue, 1 Jun 2021 17:59:38 +0300 -96839-2488778 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=96839#2488778 Ответил Нурболатқа Tue, 1 Jun 2021 16:22:36 +0300 -96839-2487797 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=96839#2487797 Ответил Нурлан Mon, 17 May 2021 22:13:20 +0300 -96839-2487466 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=96839#2487466 Ответил Бакытbaxadina1520@gmail.com Wed, 12 May 2021 17:09:25 +0300 -96839-2487066 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=96839#2487066 Ответил Болатbaieke05@gmail.com Thu, 6 May 2021 14:14:26 +0300 Баласы жоқ, қыз келіншектермен танысам..жасым 43 те..алматы облысында
тұрамын.]]>
-96839-2487044 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=96839#2487044 Ответил ЖОРАjarboldosaev71@gmail.com Thu, 6 May 2021 04:16:31 +0300 -96839-2486957 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=96839#2486957 Ответил А7771614225 Wed, 5 May 2021 01:32:15 +0300 -96839-2486891 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=96839#2486891 Ответил Асель Tue, 4 May 2021 03:34:34 +0300 -96839-2486555 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=96839#2486555 Ответил Қазақqazaq. shyngys. 70@gmail.com Fri, 30 Apr 2021 05:15:46 +0300 -96839-2486490 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=96839#2486490 Ответил Нурболат Wed, 28 Apr 2021 22:50:05 +0300 -96839-2486411 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=96839#2486411 Ответил АйнаSayna-s@list.ru Tue, 27 Apr 2021 18:38:57 +0300 -96839-2486344 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=96839#2486344 Ответил Ш.qazaq. shyngys. 70@gmail.com Tue, 27 Apr 2021 03:02:36 +0300 -96839-2485312 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=96839#2485312 Ответил Гулка шымкент Mon, 12 Apr 2021 14:26:45 +0300 -96839-2485186 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=96839#2485186 Ответил Алматыданmyrzayeva73@mail.ru Sat, 10 Apr 2021 13:09:27 +0300 -96839-2484206 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=96839#2484206 Ответил Нурия Mon, 29 Mar 2021 06:41:17 +0300 -96839-2484121 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=96839#2484121 Ответил Асыланбекaslanbek@gmail.com Sun, 28 Mar 2021 05:20:51 +0300 -96839-2484023 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=96839#2484023 Ответил Жұмағазы Fri, 26 Mar 2021 12:23:48 +0300 -96839-2483615 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=96839#2483615 Ответил Нурия Sun, 21 Mar 2021 15:15:30 +0300 -96839-2483421 http://www.kazakh.ru/talk/mmess.phtml?idt=96839#2483421 Ответил МаратKKA_@mail.ru Fri, 19 Mar 2021 09:56:56 +0300 Тәрбиелі, иманды және қарапайым қазақ қызымен танысқым келеді. Алматыдан. Бір баласымен болса да мейлі. Өзім 44 жастамын, Алматының түбінде үйім, жұмысым, көлігім бар. Ажырасқанмын, қызым анасының қолында. Ниетім түзу, тек отбасын құру мақсатында іздеудемін. Үйленіп, семья құрамын деген қазақ қызы. Сегиз жети жуз бир бес жуз токсан сегиз жиырма тогыз жиырма тогыз.]]>